O nas

O nas

Energy Gate Europe Sp. z o.o. 

Działamy na polskim rynku od 2015 roku. Specjalizujemy się w międzynarodowym obrocie gazem ziemnym oraz energią elektryczną. Posiadamy odpowiednie koncesje na obrót gazem ziemnych/energią elektryczną w Polsce, na Słowacji i Węgrzech, a dalsze plany ekspansji obejmują Austrię, Niemcy, Holandię i Zjednoczone Królestwo.

Jednym z kluczowych punktów zainteresowania Energy Gate Europe jest wykorzystanie możliwości handlu energią z sąsiadami Unii Europejskiej. W naszym planowaniu strategicznym szczególny nacisk kładziemy na współpracę krajami Partnerstwa Wschodniego i Wspólnoty Energetycznej, cechujących się ogromnym potencjałem i możliwościach biznesowymi, wynikającymi ze strategii liberalizacji rynku energii i współpracy z Jednolitym Rynkiem UE.

Od 2019 roku rozwijamy współpracę z odbiorami końcowymi – polskimi przedsiębiorstwami, oferując konkurencyjne cenowo dostawy energii elektrycznej i gazu ziemnego. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu na rynkach międzynarodowych, jesteśmy w stanie zaoferować kompleksową obsługę, bezpieczeństwo dostaw oraz korzystne ceny. Bardzo ważne jest dla nas indywidualne podejście do klienta. Zawsze staramy się zrozumieć jego sytuację biznesową, potrzeby energetyczne oraz zaproponować optymalne rozwiązania w zakresie dostaw nośników energii.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Nasz adres

Energy Gate Europe Sp. z o.o.
ul. Nowy Świat 7/15, 00-496 Warszawa
T: +48 22 112 34 01